קונדליני יוגה - KUNDALINI YOGA 

מהי קונדליני יוגה?

 

בואו נתחיל במשמעות היוגה. המילה "יוגה" באה מהמילה "יוק" Yoke "לחבר יחד" או "לאחד". יוגה היא איחוד של יחידת התודעה האינדיבידואלית עם התודעה האינסופית.

 

יוגה היא טכנולוגיה של מודעות. היא מתחילה בהנחה האנושית האוניברסלית, שללא קשר למידת הניסיון והמודעות שלך, המציאות היסודית של כל תודעה אנושית היא יצירתית ואינסופית בפוטנציאל. הפוטנציאל הבלתי מוגבל הזה, מוגבל בפעילות מעשית. האפשרויות שלך פוגשות בממשות שלך בגבול המודעות, המודעות משתנה ונותנת לך אפשרויות וקיבולות שונות. בכדי לשבור את המגבלות הלא מודעות, דרוש לאדם ידע טכני. הידע הזה דרוש בכדי להרחיב את היכולת והקיבולת של הכושר המנטלי בשביל להביא איזון שיאפשר לשלוט במבנה הגופני ולחוות את העצמי האינסופי..

 

הטכניקות של הקונדליני יוגה מהוות מדריך לתודעה האנושית.

יוגה חוקרת את המימדים שלך, העומק, הטבע והפוטנציאל כיצור אנושי. במונחים פשוטים, זוהי כל המשמעות של היוגה.

 

יש הרבה דיבורים ופילוסופיה באשר לאינסופיות הפנימית ואיך לדעת עליה.  זכרו שידע אינטלקטואלי לא מחזיק ומקיים אתכם. ידע הופך לחכמה אמיתית כאשר אתם חווים אותו בליבכם ובהוויתכם. רק החוויה שבחכמה הזו - גיאן - יכולה להחזיק ולתמוך בכם.

 

 

יוגה אונליין

 

אז מהי אנרגיית הקונדליני בעצם?

זהו הפוטנציאל היצירתי שלכם. אתם חווים אותה כשהאנרגיה של מערכת הבלוטות מתחברת לאנרגיה של מערכת העצבים ליצירת רגישות כזו, כך שהמוח כולו מקבל מסרים ומאחד אותם.

זוהי אנרגיה המסולסלת בבסיס עמוד השדרה וכשהיא מתעוררת היא נעה במעלה הצ'אקרות אל קודקוד הראש.

אז נעשים מודעים לחלוטין והפוטנציאל הופך נגיש.

 

קונדליני יוגה מלמדת אתכם את הטכניקות ואת המודעות להשאר בריאים. אתם מרוויחים מערכת חיסונית חזקה, בלוטות חיוניות, מערכת עצבים חזקה, זרימת דם טובה, ומודעות להשפעות ההרגלים שלכם. היסודות האלה נותנים לכם אנרגיה ומאפשרים לכם להתמודד עם ההיבטים המנטלים והרוחניים של חייכם. עוצמתה של הקונדליני יוגה היא בחוויה עצמה. היא חודרת ישירות ללבכם בחסד ובאהבה ומרחיבה את התודעה.

 

 

יוגי בהג'אן הוא האיש שהביא את הידע של הקונדליני יוגה למערב. יוגי בהג'אן נולד בשנת 1929 בהודו. הוא למד האטה יוגה, קונדליני יוגה, יוגה טנטרית ומדיטציית גונג והיה למאסטר לקונדליני יוגה בגיל 16. הוא הגיע למערב, ללוס אנג'לס בשנת 1969 והתחיל ללמד את הטכניקה המופלאה הזו שעד אז היתה מתורגלת בסודיות בקבוצות קטנות בהודו. הוא לימד אלפי קריות (סטים של תרגול) ומדיטציות והביא ידע עצום לכל מי שרצה ללמוד. יוגי בהג'אן עזב את גופו הפיזי ב-6 באוקטובר 2004 בגיל 75.

 

"אלו שזכו בברכה לתרגל קונדליני יוגה, בוחרים להתייצב לפני הקריסטל של תודעתם, תחת ניקוי  - להסיר את ענני פעולות העבר - בכדי לחיות עכשיו ביופי הנצחי של הנשמה. לכל אחד יש את הפוטנציאל התמציתי הזה. אז כל אחד מתאים לקונדליני יוגה." יוגי בהג'אן

 

 

 
רוצים שיעור יוגה חינם ? הירשמו לערוץ היוטיוב שלנו

 

 online health

להתנסות ביוגה? "שבוע בשבעים":

בסטודיו: שבוע התנסות ללא הגבלה בעלות שיעור בודד

באונליין: שני שיעורי התנסות ב-70 ש"ח בלבד

 

 

הכי משתלם מנוי שנתי: 

# גישה חופשית לכל שיעורי האונליין והסטודיו

# סיסמה אישית לספריית שיעורי היוגה המוקלטים 

# ייעוץ וליווי אישי

# איכות HD

רוצה מנוי יוגה ? הקליקו כאן  

 

יש היום יוגה ? ראו לוח שיעורי יוגה מרכז  

מאמרים לתרגול יוגה בבית  # כל המאמרים

הירשמו לערוץ היוטיוב שלנו וקבלו ראשונים סרטונים לתרגול עצמי 

 

פייסבוק  אינסטגרם  יוטיוב  ביקורות גוגל  וואטצאפ      

 

 

 

 
top