שאדו יוגה - Shadow Yoga

שיטת יוגה ייחודית המשלבת עקרונות השאובים מעולם אומנויות הלחימה ומצרפת תנועה ונשימה לסדרת תרגילים ייחודיים המכוונים לבניה, פתיחה וחיזוק הגוף. פיתח אותה אדם בשם שאנדור ראמטה ולישראל הביאו אותה דודי מלכה  ואייל צ'חנובסקי, תלמידיו של של שאנדור רמטה.

על פי דודי מלכא

 

אסכולת ה-Shadow, אשר גובשה ע"י שאנדור רמטה, הינה אסכולת האתא יוגה המבוססת על משנתם המעשית של הכתבים ההודים העתיקים. לצורך ההתפתחות הנכונה של נשימת החיים וחשיפתה של העוצמה החבויה בתוכנו, מציעים הכתבים היוגיים שהתרגול יכיל בתוכו סדרה של תנוחות וכיווני תנועה אשר אומצו ממבחר הפעולות האנושיות: מלאכות היומיום, אומנויות לחימה, ריקוד, ומתוך ממלכת החי והצומח.

 

ארבעת סדרות המבוא של אסכולה זו, מורכבות ומבוססות על יציבות הלוחמים (Viraparampara) וברכות השמש(Suryanamaskar) .  בסדרות אלה נעשה שימוש בעקרונות המנחים של ה-marmasthana - 108 הצמתים האנרגטיים בגוף, על מנת להשיג את השילוב הנכון של תנועה קצבית ומיקום, אשר מאפשרים תנועה שקטה ורצופה של הנשימה ושל אנרגית החיים.

ההתעמקות בסדרות אלה חיונית עבור כל מתרגל המעוניין לפתח חוזק, יציבות, וכוח התמדה, אשר יהוו את היסודות עליהם יוכל לבנות תרגול נכון, יסודי ופורה 

רוצים שיעור יוגה חינם ? הירשמו לערוץ היוטיוב שלנו

 

 online health

להתנסות ביוגה? "שבוע בשבעים":

בסטודיו: שבוע התנסות ללא הגבלה בעלות שיעור בודד

באונליין: שני שיעורי התנסות ב-70 ש"ח בלבד

 

 

הכי משתלם מנוי שנתי: 

# גישה חופשית לכל שיעורי האונליין והסטודיו

# סיסמה אישית לספריית שיעורי היוגה המוקלטים 

# ייעוץ וליווי אישי

# איכות HD

רוצה מנוי יוגה ? הקליקו כאן  

 

יש היום יוגה ? ראו לוח שיעורי יוגה מרכז  

מאמרים לתרגול יוגה בבית  # כל המאמרים

הירשמו לערוץ היוטיוב שלנו וקבלו ראשונים סרטונים לתרגול עצמי 

 

פייסבוק  אינסטגרם  יוטיוב  ביקורות גוגל  וואטצאפ      

 

 

 

 
top