שאדו יוגה - Shadow Yoga

שיטת יוגה ייחודית המשלבת עקרונות השאובים מעולם אומנויות הלחימה ומצרפת תנועה ונשימה לסדרת תרגילים ייחודיים המכוונים לבניה, פתיחה וחיזוק הגוף. פיתח אותה אדם בשם שאנדור ראמטה ולישראל הביאו אותה דודי מלכה  ואייל צ'חנובסקי, תלמידיו של של שאנדור רמטה.

על פי דודי מלכא

 

אסכולת ה-Shadow, אשר גובשה ע"י שאנדור רמטה, הינה אסכולת האתא יוגה המבוססת על משנתם המעשית של הכתבים ההודים העתיקים. לצורך ההתפתחות הנכונה של נשימת החיים וחשיפתה של העוצמה החבויה בתוכנו, מציעים הכתבים היוגיים שהתרגול יכיל בתוכו סדרה של תנוחות וכיווני תנועה אשר אומצו ממבחר הפעולות האנושיות: מלאכות היומיום, אומנויות לחימה, ריקוד, ומתוך ממלכת החי והצומח.

 

DANA LONG2low

 

ארבעת סדרות המבוא של אסכולה זו, מורכבות ומבוססות על יציבות הלוחמים (Viraparampara) וברכות השמש(Suryanamaskar) .  בסדרות אלה נעשה שימוש בעקרונות המנחים של ה-marmasthana - 108 הצמתים האנרגטיים בגוף, על מנת להשיג את השילוב הנכון של תנועה קצבית ומיקום, אשר מאפשרים תנועה שקטה ורצופה של הנשימה ושל אנרגית החיים.

ההתעמקות בסדרות אלה חיונית עבור כל מתרגל המעוניין לפתח חוזק, יציבות, וכוח התמדה, אשר יהוו את היסודות עליהם יוכל לבנות תרגול נכון, יסודי ופורה

 

>>לוח שיעורי יוגה במרכז. הרשמה להתנסות

>>קראו על עוד סגנונות תרגול יוגה בתפריט למטה

 

 

 

 

 # מאמרים לתרגול עצמי בבית  # כל המאמרים

# שיעורים מקוונים אחד על אחד ומפגשי הכנה ללידה

גלו אותנו גם ברשתות החברתיות - ביקורות, תמונות, לייבים וסרטונים: 

פייסבוק
אינסטגרם גוגל - יוגה במרכז YOUTUBE