ערב שירת מנטרות

אנו נשיר מנטרות בסנסקריט (שפה הודית עתיקה), גורמוקי (שפה מהתרבות הסיקית) ובעברית. מנטרה היא ההקרנה היצירתית של התודעה דרך הצליל, כמו גל הקול של התודעה. , הצליל כצורה של אנרגיה עם מבנה, כוח ואפקט ברור על הצ'אקרות ועל הגוף האנושי. 

 

אנו נשיר מנטרות בסנסקריט (שפה הודית עתיקה), גורמוקי (שפה מהתרבות הסיקית) ובעברית. גם אם זו פעם ראשונה שאתם שומעים את המילים האלו, אין בעיה! הכול יתבהר ע"י ההסבר והמוסיקה. ערב מהנה של היכרות עם תרבות החזרה על מנטרות מכל מיני תרבויות, ופתיחה של הגרון לשירה מדיטטיבית.

 

מנטרה היא ההקרנה היצירתית של התודעה דרך הצליל, כמו גל הקול של התודעה. המדע של המנטרות מבוסס על ידה שהצליל הוא צורה של אנרגיה עם מבנה, כוח ואפקט ברור על הצ'אקרות ועל הגוף האנושי.

החזרה על המנטרות מביאה לשליטה וכיוון מודע של התודעה, בכך אנו יוצרים לעצמינו שמחה, איזון רגשי, שקט, פתיחה של האינטואיציה והלב.

 

בגג החך שלנו ישנם 84 נקודות מרידיאניות. כל תנועה של הלשון על החיך ממריצה את הנקודות האלו, שהן כמו מקלדת עבור המוח. החזרה על המנטרות משנה את הכימיה של הנוזלים במוח וכך של המידע המתקבל בבלוטות המרכזיות )ההיפותלמוס ובלוטת יותרת המוח) ובתודעה. יחד עם המוסיקה והצלילים נתמסר לגלים הפנימיים שלנו לריפוי ואהבה..

 

הערב בהנחיית אביב, גופאל ורבקה, ויהיה על בסיס דאנא (נתינה כיד הלב ע"פ מסורת המזרח)

 

תזמינו  חברים, חברות ואם יש ילדים שרוצים הרי זה מבורך..

עלות: על בסיס דאנא

 

לקבלת מועד מעודכן הירשמו ברשימת התפוצה או התקשרו: 04-6380648

 

 

 # מאמרים לתרגול עצמי בבית  # כל המאמרים

# שיעורים מקוונים אחד על אחד ומפגשי הכנה ללידה

גלו אותנו גם ברשתות החברתיות - ביקורות, תמונות, לייבים וסרטונים: 

פייסבוק
אינסטגרם גוגל - יוגה במרכז YOUTUBE